У Авакова назвали количество пострадавших полицейских в столкновениях с Нацкорпусом в Черкассах

Orange

Мастер слова
Регистрация
7 Окт 2017
Сообщения
8,672
Реакции
1,321
9 марта в Черкассах произошли столкновения между полицией и «Нацкорпусом». Инцидент произошел после выступления в городе Петра Порошенко.

Очевидец побоища рассказал подробности происшествия. «Я был за сценой. Когда началась драка, я успокаивал маленького мальчика, который попал в эпицентр нападения на президентский кортеж. Как я понял, молодые люди из «Нацкорпуса», которые в основном говорят по-русски, чуть-чуть не успели, чтобы «поймать» машины Порошенко, и начали бросать файеры и взрывпакеты среди толпы людей. Там были дети и люди старшего возраста», — рассказал находившийся в эпицентре событий мужчина.
В полиции рассказали о количестве пострадавших после столкновенияЗа помощью к врачам после массового столкновения обратились 22 сотрудника правоохранительных органов. Из них 19 пришлось госпитализировать. Напомним, активисты Национального корпуса и Национальных дружин пытались прорваться к Президенту Украины Петру Порошенко. Мужчинам даже удалось выйти на сцену и выступить перед людьми, в то время как кортеж главы государства быстро уехал из Черкасс.

Черкаси. Через хвилину після того як президент України Петро Порошенко сів в машину після зустрічі з черкащанами ( на зустрічі було багато дітей, старших людей ) з натовпу почали кидати фаєри і вибухові пакети агресивні молодики з символікою нацкорпуса . Я був за сценою, і в цей момент заспокоював хлопчика який зі своєю мамою потрапив в епіцентр нападу на кортеж президента . Наскільки я розумію , молодики з так званого «нацкорпусу» ( більшість з яких чомусь розмовляють російською мовою) трохи не встигли , і почали кидати фаєри , вибухові пакети і що там у них будо ще в машину президента серед купи людей. В тому числі дітей і людей старшого віку . Хвилина чи півтори вони не встигли щоб почати кидати щось в самого президента. . Я не знаю, як має діяти охорона президента у таких випадках? І ніхто не знає чи не мав хтось із групи нападників наприклад бойової гранати.. Після того як кортеж президента поїхав , молодики з нацкорпусу видерлися на сцену . До мене підскочив якийсь бородань з телефоном і почав запитувати як я ставлюся до розслідувння бігус.інфо про корупцію в Укроборонпромі. Я відповів що чекаю результатів розслідування, і запитав його чому кожного понеділка під час найгарячішої фази виборів на ТБ виходить чергова серія бігус.інфо, і чи не хвилює його те що рідний брат дружини Бігуса, високий чин у ФСБ Росії . Після мого запитання , бородань виключив телефон і пішов . Хлопчика і його маму я заспокоїв . Але хто режисер цього двіжу, кому це вигідно, і хто платив за оренду автобусів цих «правдоборців»? Те що ця акція комусь потрібна не викликає сумнівів. P. S. Я також хочу дізнатися правду .
Петро Порошенко звільнив Гладковського і підтримав розслідування. Це логічна і адекватна реакція на журналістське розслідування . Але своє слово має сказати суд і слідча група. А щодо екстремізму , свідком якого я сьогоді був, то він вигідний лише путіну і так званому «русскому міру».

Geplaatst door Sergiy Fomenko op Zaterdag 9 maart 2019
«Україна Нова» писала, что на Черкасщине неизвестные жестоко расправились с родственницей именитого украинского писателя и убили известного бизнесмена.
 
Назад
Сверху