Тріпрепор на ШИШКУ Narcoland

DarkLight

Новичок
Регистрация
27 Фев 2023
Сообщения
2
Реакции
1
Всім привіт та мирного неба ✌️🏻



Тріпрепор на ШИШКУ



На годиннику було близько першої години дня, як прийшло повідомлення від оператора з фото кладу на місці та можна його йти забирати.



План дії був прописаний заздалегідь: забрати стаф, взяти смаколики в атб та піти в гаражик чілити. З цим ми, я та мій другсправилися швидко, хоча довелося трошки понервувати, коли біля тебе стоять воєнні)



Поки друг займався пікніком, я перейшов до шиш. Розрізавши пакет запах відразу дав в носа. Насичений замлестий запах з нотками сосни. Декілька секунд і шишки в гріндері, ще через декілька і в калпаку Зробили по декілька баночок і швидко почали відчувати ефект...



Стоун. Тіло розслабленне, наче пластилін. Мовчки залипаю. Так хвилин 15-20. Захотілось пити. Таким смачним Живчик давно не був)) після лютого стоуна почало плавно відпускати. Зав'язалася "філософська" розмова про розуміння поняття "часу", яка швидко переросла в бесіду про мемчики)) Живчик і попуски пішли в діло. Пройшло десь години дві, потрібно було повертатися додому. Зібравши речі, ми стягнути ще по баночкі та пішли додому)) сплкійний тріп в теплий осінній день👽☀️





Дякую за увагу)



Шишки: 8/10 (так як вона не була цільна , трішки покрошилась в пакеті)

Сервіс: 9/10



За що хочу подякувати магазину NarcoLand за можливість скоштувати ваші шишечки⚠️
 
Назад
Сверху