Маленький звіт про гашиш з RICARDO VILLALOBOS BAR

  • Автор темы вайнцесс
  • Дата начала
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
В

вайнцесс

Гость
Це буде дуже короткий репорт, міні-репортик, написаний з телефону під час перерви. Але розмір — не головне.
Почалося з того, що я виграла в рулетку півграми гашишу від .. До цього все, що я вигравала в житті — кіндер-сюрприз на шкільному ярмарку.
Посилка прийшла ще минулого тижня, але через йобнутий святковий графік роботи пошти забрати її вдалося лише в останній день безкоштовного зберігання.
Безпечність стелсу продумана так, як Енді Дюфрейн не продумував свою втечу. Посилку можна просвічувати, промацувати, — та чорт, її хоч розгорни, і то нічого не знайдеш. Я півгодини діставала капсулу з товаром.
Гашиш нагадує дуже твердий пластилін. Знаєте, в радянську добу був такий пластилін, який хуй розімнеш. Ще він липне до рук, бо зроблений з пилку та смоли. Пахне хвоєю, свіжоскошеним сіном, сосновими карпатськими лісами та чаєм з бергамотом.
Зі склянкою в нас ніяк не виходило. Зробили водний.
Накурювало повільно. Після шишки я піднімаю голову від апарату і розумію, що мене вже гребе, а тут минуло хвилин десять. Дим був теж сосновим, як освіжувачі повітря, тільки набагато приємніший.
За часом я не стежила (все-таки це ж не тест, а просто відпочинок), тому все приблизно. Ефекти розгорталися у три стадії:
Спершу — заціпенілість, як від індики, але думалося та говорилося легко і весело. Все це наростало протягом півгодини. Сигарети, до речі, взагалі не впливали (хоча коли вживаю звичайну траву, то вони посилюють ефект).
Десь через 40 хвилин від початку настала сативна фаза плато. З‘явилася енергія, загострилися слухові й тактильні відчуття. Чути було навіть, як у голові шумить кров.
З третьої і десь до п‘ятої години дія поступово зменшувалася та знову стала індичною. Хотілося їсти та постояти з сигаретою на балконі, повтикати у вікно.
Не вдаватимусь у деталі — просто скажу, що ці вихідні були одними з найкращих. Два дні ми майже не вилазили з ліжка. Стільки разів курили, що пляшка у воднику стала зовсім непрозорою. Секс був просто неймовірним, краще, ніж будь-які мої попередні любощі під речовинами. Обом хотілося ще і ще. Навіть сусіди вчора вночі постукали в стінку, вперше за весь час, що ми тут живемо. Мені трохи соромно, а хлопець пишається.
Оцінки
Сервіс: 100 балів. Я довго мучалася з посилкою, бо не розуміла, де і як воно там сховане. Потім нарешті написала продавцю, і той за кілька хвилин усе пояснив.
Упаковка: 95 балів (я, виявляється, надто тупа для таких розумних стелсів). Але це найкращий і найпродуманіший спосіб надсилання з усіх, що я бачила.
Товар: 100 балів. Гашиш я пробувала вперше в житті й анітрохи не шкодую. Мені дуже сподобалося. Дякую.
Крім того, дякую розробникам сайту-рандомайзеру, який обрав моє число з-поміж усіх, і дякую їблозаврам з ефіру, які вже дві години не можуть вирішити, як пускати фільм — з українським дубляжем чи субтитрами. Через них я досі не можу звалити додому, зате маю можливість написати це.
____
Одразу вибачаюсь за такий недолугий текст і відсутність фотографій. Я не планувала писати репорт, тому не робила фоточок і не відстежувала час для детального таймінгу. Але Мойша Штерн просив поділитися враженнями, тому буду дуже рада, якщо враження хоч трохи передалися.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху