Big Bud from Popeye Shop. Великий бутон. Дійсно великий

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
N

Nicholas

Гость
Зразу трішки про себе.
Толер: нижче середнього (раз в три дні курю шишки різних сортів).
Кростолер: ніякого.
Доза: 150 мг
Сорт: Big Bud (indica, sativa)
Селлер: .
Я прокидаюся зранку. Бачу: біля подушки лежить зіп із Біг Бадом. Доки я чекаю на свою посилку від Попая, друг угостив мене вчора Біг Бадом від Попая.
Ми так весь і не скурили. Десь 1 г точно лежав біля подушки.
Зранку чоловік сестри поїхав на роботу. Батьки спали.
Я взяв улюблену люльку і п’ятку Великого Бутона.
До речі, англійською шишка (в нашому розумінні) — це bud, тобто бутон.
Це ближче до істини: більше накурюють «жіночі» суцвіття, і шишки, себто бутони, ростуть саме там.
Чоловічі — це листя. Продавати дічку малолєткам.
Ваш покорний слуга вже років 6 курив виключно сортові шишки та розбирався в сортах.
Так що я зняв москітну сітку з вікна, забив люльку та закурив у вікно.
Ні разу не закашляв. Дуже добре проліковано.
А тепер уявіть себе у віскікурні Glenfiddich, що на Шотландщині. В містечку Дафтаун, некоронованій столиці віскі-бізнесу. Тут віскікурні на кожному кроці.
…Я акуратно відірвав шишечку Біг Бада. Гарно пахне, навіть трохи масляниста на пальцях.
Насипав у люльку.
Батьки сплять у сусідній кімнаті, а я видуваю дим із вікна в сторону сусіда-алкаша.
Дуже індичний тріп. І Біг Бад поки мій улюблений мікс із домінантою індики.
Я пробував кілька індичних сортів. Я більше по сатіві, бо люблю нахерачить 3 бонга, а потім працювати до посінєнія.
Але Біг Бад мені сподобався. Зайшов надзвичайно легко, я навіть не закашлявся.
Вихід на плато через 10-15 хвилин, потім стабільний індичний, але трохи динамічніший, характер.
«Ніс» приємний, із нотками землі, трави й горіхів (як мені здалося). Аромат ненав’язливий, природній.
Заходить дуже м’яко. Я вже з юності привчений затримувати напасік до посінєнія, так роблю і в цей раз. Але Біг Бад таке прощає.
Вердикт: Че Бояра рекомендуэ
Особливо як вечірній «раслабоночний» покур. Можна і в вихідні, але будьте готові овочем пролежати пару годин.
На цьому все.
Любіть природу.
Ваш Мігель Че Бояра.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху