Тріп репорт на Кокс від KARLSHOP

skripi

Местный
Регистрация
9 Дек 2022
Сообщения
264
Реакции
183

Тріп на кокс​

В реальному часі тільки тссс👹👹👹

Передісторія
Сидівна форумі гортав стрічку новин,тобто як завжди, в мою увагу припало відкриття нового магазину з Кокейном навіть не розраховуючи,що получу пробу прочитав коменти(бажаючих спробувати данний продук дуже багато і список тестерів набирається дуже швидко)тай ,згорнув наш всіма полюбившився форум.
Через деякий час побачив ,що список тестерів все ж таки не повний думаю написав в лс оператору і на диво був одобрений .


Спілкування з оператором
Коротко і зрозуміло,хороший сервіс сподобалось ,що відповідають доволі швидко .

Посилання на магазин і всі деталі
KARLSHOP

‼️‼️‼️ЧИСТЕЙШИЙ КОКАИН 98,9%‼️‼️‼️
✅ЭТО ЛУЧШЕЕ, ЧТО ВЫ КОГДА-ЛИБО ПРОБОВАЛИ🥇🏆
❗️ЭКСКЛЮЗИВ ИЗ КОЛУМБИИ🇨🇴 🇨🇴 🇨🇴
♻️БЕЗ ПРИМЕСЕЙ. БЕЗ ГОРЕЧИ🫧
☁️ОЧЕНЬ ПРИЯТНЫЙ И ЛЁГКИЙ🧘
🚚Отправки Новой Почтой или Meest Express, в день заказа❗
🚕Доставка по Киеву бесплатно❗
https://rcclub.com/threads/karlshop-proby.71998/

Оцінка відправки нп
Відправили скинули ттн
Проблема ненадійний стелс як на мене можливо в інших тестерів інакше,але те як був замаскований мій "подарунок".Коротко кажучи
просто відкрив коробку і побачив.


1.Фотографії
IMG_20240321_090004_883.jpg
IMG_20240321_090004_521.jpg


2.упаковка
Самий стаф добре запакований два зіп пакета і скотч.

Кростолер- міцний алкоголь протягом 3 днів,не вживав швидкість в районі двох тижнів,інше 0

Реропорт
22:00
Нарешті прибувши на місце де я буду юзать стаф.
Розпаковую посилку
Білосніжні камінці ,які добре просушені
,на запах не бензин,а більш "ростворитель лака" так як і має бути
Висипаю на телефон і вже уявляю що зараз буде,кришиться добре
Дробив картою,дві дороги одна для мене друга для друга .
Перед цим маленький камінчик закінув як снюс ростер гіркий але не дуже сильно,оніміло сподобалось .
І так пішла перша жирніша моя,
Залітає нос не виїдає,але це як в кого можливі наслідки амфа,але я сильного печіння не відчув, одразу в голову удар кажу бери причайщастя другу тобто чи я собі придумав але одразу взрив,потім спад.
Друг бере перше не розуміє ефекта 15 секунда погляд на мене він скажем так дуже сильно здивувався но і зразу заспокоїлись
Вийшли перекурити сігу
22:10
Перша сіга,друга просто розмовляєм ейфорії ще чогось не відчуваю ,але дуже легко заходить цигарка ,розмова все більше більш набирає обороти
Начав осідати я ту бяку проковтнув і весь рот як і горло оніміло.
22:20
Друга стежка меншого розміру як на фото,і тут уже понеслось взрив іскра ,ми говоримо то за потойбічні сили і привидів,то за життя,то за бізнес і ведемо пару тем одночасно,запили теплим чайком з лимоном це все дай продовжуєм собі , етнічні етичні епічні усні баталії.
23:00
Ще по одній все більше і більше гонимся ,попайки відсутні
Бажання догнатись велике но ми вирішуєм стопать завтра всім на працю🙃
00:00
Робимо ще по лайтіку два хвостика курим сігу і розходимся .Ефект ярко виражений хороший продукт. Випродив особу,і начав далі хоботитися мармідки хуїтки,весь оцей сірий не веселий процес,але під музичку і з цим коксом все куда було веселіше,думав тільки зараз б якусь падругу так сказать булоб ще веселіше
02:30

Відчуваю вихода легенько пускає тай начинаю уже засинати.
(Засинать ахаха смішно стало)без банки трави буде ще годин півтори воолочіт
3:00
В ушах наушники і типу музика не вкатує і заснути щось не особо бажання є вирішую пиль з зіпа ну типу мікро коксік втерти в ясна ,більш менш робиться приятніше але зловив негатив волну,підсказує моя душа на той момент це була не то що ошибка ,а те чого внутрішній демон з песни '"Atl Демони" хоче,занюхать весь вес і відчуть як перло
Карлоса Марио Энао Вальехо брата жінки Пабла Ескобара,або як
Маркоса Хербера в них був такий самий вес ,мені щось підсказує, но не суть стим домінує ейфорія,присутній тупняк.
3:20'
Думаю живем один раз а кокс це не те що потрібно почучуть а нюхануть і забить х&й і побільше ощутитть цей прикол ,вернуть час назад на початок тріпу весь пакет в 4 дороги і брати бейзбольну біту ,і іти грати бой з тінью (йопт докурив фільтр).
Продовження мого путі ,наступає момент я висипаю по чучуть і мікро стежками штук 6 подрят то в одну то в другу ноздрю
Тобто розбив 0,25 дето так можливо більше Макс що там могло залишитися на завтра 0,36,ну не суть все почучуть почуть і за кожною дорогою музон стає більш і більш аху₴но ну и просто розрив ейфорія движ реально в такому стані залетіти в клуб сука війна знищила мою молодість(,В ОБЩЕМ І ЦІЛОМ В ЦЬОМУ ДІАПОЗОНІ ЧАСУ ГРАФОН І САМА ГРА РЕАЛ ЛАЙФ СТАЛА ПІКОМ ВААСАА far cry 3 ,реал порвало видно
d017a423142f8297aa17b0fa4cd91f54.jpg

По тому як написаний тріп
4:20
Останній трек з зіп лока улибнувся Бейби Йода ,грусно але класно
Чудовий пережитий спектр емоцій клас🤘 мені дуже сподобався товар цього магаза і думаю я стану його постійним клієнтом правда найти пару десятків тисяч баксів,проблема хочеться знюхать його грам 20-30, я зараз пишу цей репорт і в 4:40 грусно що час дуже швидко біжить вже поки редактировав 05:00
05:01
Стим спадає і тіло просто пливе в ліжку закриваєш очі і просто так просто🫠просто🫠
Починається не дуже сильний але тупняк, грає роль ніч без сну, думаю буде норм.
І такі справи вирішив спробувати писати репорт прямо в реальному часі так сказать
Хз чи можна так но думаю так цікавіше🤠🤘



Якось так і закінчимо цей репорт

Оцінка загальна 10/10


-якість немає реагентів перевірити.на вигляд
так як на смак хороший ,але сумніваюсь ,що в Україні буде кокс 98'9% повіримо продавцю 9/10
-стім клас підходить як для роботи так і для безбашеного відпочинку з дівчатами легкої поведінки шампанським і текілой 10/10
-эйфорія 10/10 взрив 🔥
-сила основных эффектов 9/10
-побочные эффекты, 0


Всім добра ,і дякую продавцю за пробу
 

Вложения

  • IMG_20240321_090004_289.jpg
    IMG_20240321_090004_289.jpg
    96 KB · Просмотры: 14
Последнее редактирование:
Дуже дякую за репорт !!! (y)
 
Последнее редактирование:
Нормально разогрела вас. Так А где фотографии
 
Давай земляк
 
stafBeetle ти доречі звідки давай дамо газ пол разом
Сообщения автоматически объединены,

KARLSHOP та тобі теж дякую я аж не очікував такого
 
Последнее редактирование:
stafBeetle ти доречі звідки давай дамо газ пол разом
Сообщения автоматически объединены,

KARLSHOP та тобі теж дякую я аж не очікував такого
Дружище Я бы с радостью с тобой бы затусилу дал по газам) Я харьковчанин. Город ХА
 
Dory дякую,за атл танцуйте перша пісня яку почув атл потім почалось,доречі незнаю як,але його пісні описують моє життя і виходидили в той час як все починалось (наприклад-ЗЛОЙ БОЖОК ПОД ПЕРВЕНТИНОМ КУРИТ ЯДЕРНИЙ КАЛЬЯН,інша з цього самого трека Боже как мне от тебя тошно) ,тай це все весь альбом Радио апокалипсис вийшов за тиждень до мого дн і я його чекав пиздець і чи мене так попаяло за той час тоді знав тільки шш,як вийшов альбом кожний трек почерзі ,а слухав атл з років 14
 
А ты земляк откуда
 
stafBeetle Ровно но посуті через день в кожному місті України
Сообщения автоматически объединены,

stafBeetle Харьков у меня девочка знакомая очень давно и мы с ней никогда не виделись,а близкие серце к серцу(она меня и научила рус язык. )
Если к ней приеду а планирую го затусим ,бо друзей не особо
 
Це найкраще що я читала на цьому форумі🖤молодець💞😻
 
stafBeetle Ровно но посуті через день в кожному місті України
Сообщения автоматически объединены,

stafBeetle Харьков у меня девочка знакомая очень давно и мы с ней никогда не виделись,а близкие серце к серцу(она меня и научила рус язык. )
Если к ней приеду а планирую го затусим ,бо друзей не особо
Давай ДРУЖЕ. Я только за.
 
Назад
Сверху